Magelie dropper Bundesliga, velger BFK

Klubbens første internasjonale signering er et faktum. Fra Bundesliga har Manager Moen signert evighetsmaskinen Jørgen Smith Magelie. At Magelie er en klubbnomade er kjent i hele fotballverden, men det var kanskje en liten overraskelse at atleten på 25år valgte og takke for seg i 1860 München og vende snuta hjem til Drøbak og Badebyen FK. 

Magelie har allerede en stor karriere bak seg i klubber som Moss, Tolouse, Deportivo Sarprissa og nå til slutt 1860 München. For ikke å snakke om en rekke suspekte nattklubber. 

Maglie selv uttalte ved signeringen at en av hovedfaktorene for signeringen var ønsket om å kunne delta på klubbens årlige bankett så vel som å kunne anskaffe et Tinder-bilde i vår meget appellerende lilla trøyer. Manager Moen sies å være henrykt over å ønske Magelie velkommen til klubben, hvor han i tillegg til å være spiller også har takket ja til en rolle som ernæringsrådgiver.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *