Maratontabell

Her finner du statistikk som enhver quiz laget med Kahoot bør ha utdrag fra. Antall kamper, mål og assist er ubenhørlig dokumentert gjennom 8 år og manager Martin Moen har stålkontroll!

Du kan trykke på navnet på kolonnene for å sortere tabellen. Det er også mulig å gjøre fritekstsøk.

Antall mål

TOT
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2011-16
Richard Larsen12911101292067
Akkani Stokkeland691182849
Ove Hagen561399331
Mathias Berge4681123913
Haakon Storemark336168111
Jonas Skar2010019
Yngvar Larsen150114
Cato Lian 112036
Martin Moen101018
Mads Conradi1222035
Andreas Kjærnes16424330
Thomas Dahl1010
Benjamin Lamouri13310
Kristoffer Voss Sanner1542900
Jørgen Magelie8008
David Mecu8008
Bjørn Siam Stokkeland1138
Joakim Søraas8215
Terje Dahl6114
Øivind Saxebøl6015
Andre Jensen5104
Ali Afshar5005
Rolv Pilskog5005
Øyvind Antonsen5005
Tommy Steinmo51013
William Furu8313100
Petter Andreas Holen3030
Marcus Lønn3021
Stig Conradi3012
Henry Wilhemsen31020
Mohamed Abdirashid31002
Emil Steinmo33
Patrick Sønstevold33
Stefan Mecu2110
Eivind Bøe22
Peter Willman21010
Mathias Engen211
Andreas Nordby22
Aman Boparai22
Sverre Vågan22
Jørgen Kristiansen22
Preben Vågan22
Ramzi Ayara22
Daniel Jacobsen1010
Patrik Johannesson1001
Christian Glenne211
Steven Tilley3201
Stein-Viggo Grenersen11
Mubarak Abdirashid11
Emil Grong11
Svein Anders Skaret11
Geir Morten Stubban11
Marius Ihlebæk11
Petter Steinmo312
Jesper Bugten11
Tom Henriksen211
Magnus Solbakken220000
Ove Steinmo22
Nicolai Christiansen22
Alexander Lian11
Iver Bolli Melgård22
Andres Benitez33
Thor Erik Christophersen11

Antall assists

TOT
2023
22
21
19
18
17
2011-16
Richard Larsen607292832
Haakon Storemark476495419
Akkani Stokkeland3630924
Mathias Berge4363154312
Andre Jensen235513
Yngvar Larsen150213
Cato Lian1411111
Ove Hagen1515144
Martin Moen121407
Jonas Skar15411
Mads Conradi 13223051
Sanpreet Singh91116
Joakim Søraas853
Jørgen Magelie6024
William Furu1013240
Peter Willman912321
Emil Steinmo716
Kristoffer Voss Sanner1133401
Øivind Saxebøl4013
Bent Rasmussen41120
Henry Wilhelmsen4400
Magnus Solbakken611211
Andreas Kjærnes740210
Stefan Mecu2020
Terje Dahl2011
Mohamed Abdirashid211
Patrik Johannesson21100
Bjørn Siam Stokkeland4211
Preben Vågan22
Jesper Bugten22
Sokol Zekiri22
Rafal Lachowski1010
Daniel Jacobsen11
Thor Erik Christophersen11
Eivind Bøe11
Christian Glenne11
Kristian Kirkeby11
Sverre Vågan11
Mubarak Abdirashid11
Andreas Nordby11
Mathias Engen11
Steven Tilley101
Jan Frode Johansen431
Tom Henriksen321
Petter Steinmo624
Benjamin Lamouri44
Nicolai Christiansen11
Stig Conradi11
Morten Berner22
Sido Shikho11
Andres Benitez33
Iver Melgård11

Antall Kamper

TOTAL
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2011-16
Martin Moen16614817161596
Patrik Johannesson991421212752
Akkani Stokkeland8842671356
Øivind Saxebøl81261162
Haakon Storemark789413101131
Stig Conradi696264843
Ove Hagen6636106635
Richard Larsen6194831027
Mads Conradi5963541130
Mathias Berge57133129713
Cato Lian56144443
Peter Willman5110491594
Joakim Søraas5111412519
William Furu49104121112
Andre Jensen496934
Tommy Steinmio4911740
Terje Dahl4317431
Andreas Kjærnes431458106
David Mecu421635
Kristoffer Voss Sanner421561524
Magnus Solbakken4010514101
Stefan Mecu391121412
Bjørn Siam Stokkeland38103124
Jørgen Magelie3522427
Rolv Pilskog35233
Yngvar Larsen34529
Jonas Skar32420026
Marcus Lønn31526
Tony Nordtveit29128
Ramzi Ayara291118
Jørgen Lee Ness2893106
Bent Rasmussen28226765
Mohamed Abdirashid2793312
Roy-Angel Svedjan2626
Benjamin Lamouri25817
Andreas Nordby2582141
Henry Wilhemsen254147
Øyvind Antonsen2424
Emil Steinmo22814
Ali Afshar2121
Marius Ihlebæk2121
Thomas Rostad2016238
Jørgen Sagvolden2020
Henrik Tamburplass1967321
Sanpreet Singh1913411
Sebastian Hassfeld1919
Sverre Vågan1818
Kristian Kirkeby173374
Mathias Engen17107
Patrick Sønstevold17215
Mats Frisk-Olsen17116
Eivind Bøe16115
Jørgen Kristiansen1616
Christian Glenne161114
Nicolai Christiansen1587
Steven Tilley15735
Petter Steinmo15555
Mattis Martinsen1511310
Preben Vågan1515
Øyvind Lystad1515
Geir Morten Stubban1515
Svein Anders Skaret1515
Stig Evensen141364
Espen Bolstad140113
Adrian Lian14104
Thor Erik Christophersen12192
Stig Wiig Sørensen1212
Aman Boparai1212
Mads Bolstad12111
Jesper Bugten1239
Jan Frode Johansen1192
Stein Naustdal1111
Stein-Viggo Grenersen111334
Iver Bolli Melgård1010
Alexander Lian1183
Mubarak Abdirashid1019
Petter Aamodt10019
Rafal Lachowski1046
Fredrik Skjønhaug1010
Ernst Thue1010
Hallvard Kolås1010
Steve Docker99
Andres Benitez1010
Tom Henriksen1073
Thomas Dahl99
Sido Shikho88
Petter Andreas Holen88
Daniel Jacobsen8512
Joachim Sveinsson83104
Stian Folkøy88
Joachim Unger752
Morten Berner752
Rune Semundseth716
Henning Grønnern77
Jarle Bjørgan77
Jørgen Knudsen6411
Renè Waksvik66
Mathias Langaard5311
Sindre Leitås55
Ole Christian Andersen55
Eric Steira55
Karl Fredrik Dahl44
Marcus Berg Loen44
Philip Kvam44
Simen Thollefsen33
Steffen Hansen44
Christian Lokøy312
Sokol Zekiri33
Skjalg Flesland Olsen3201
Ove Steinmo33
Emil Grong22
Adem Emir Sen22
Sebastian Michael Wheeler22
Mats Schøits22
Mats Røst Lundgren211
Tom Rune Granås11
Svein-Tore Kleiven11
Scott Conradi11
Julie Bjerke11
Maximilian Wollbraaten11
Christer Busse11
Nedim Osmanovic11
Kjell Anders Kristiansen11
Fabian Ness11
Magnus Seip11
Thomas Nygård11
Oscar Fjellberg11
Jørgen Røssevold11
Bård Birkeland11
Jonas Grønnern11

Smultringer (keeper)

TOT
2023
2022
2021
2019
2018
2017
Stein-Viggo Grenersen211
Stig Evensen11
Thomas Rostad51121
Espen Bolstad0
Petter Aamodt0
Henry Wilhemsen211
Mattis Martinsen11
Henrik Tamburplass312
Kristian Kirkeby3111
Mats Frisk-Olsen0.50.5
Patrik Johannesson0.50.5