Maratontabell

Her finner du statistikk som enhver quiz laget med Kahoot bør ha utdrag fra. Antall kamper, mål og assist er ubenhørlig dokumentert gjennom 8 år og manager Martin Moen har stålkontroll!

Du kan trykke på navnet på kolonnene for å sortere tabellen. Det er også mulig å gjøre fritekstsøk.

Antall mål

TOT
2022
2021
2019
2018
2017
2011-16
Richard Larsen1246101292067
Akkani Stokkeland691182849
Ove Hagen561399331
Mathias Berge4241123913
Haakon Storemark325168111
Jonas Skar2010019
Yngvar Larsen150114
Cato Lian 112036
Martin Moen101018
Mads Conradi1112035
Andreas Kjærnes16424330
Thomas Dahl1010
Benjamin Lamouri11110
Kristoffer Voss Sanner112900
Jørgen Magelie8008
David Mecu8008
Bjørn Siam Stokkeland1028
Joakim Søraas8215
Terje Dahl6114
Øivind Saxebøl6015
Andre Jensen5104
Ali Afshar5005
Rolv Pilskog5005
Øyvind Antonsen5005
Tommy Steinmo51013
William Furu7213100
Petter Andreas Holen3030
Marcus Lønn3021
Stig Conradi3012
Henry Wilhemsen31020
Mohamed Abdirashid31002
Emil Steinmo33
Patrick Sønstevold33
Stefan Mecu2110
Eivind Bøe22
Peter Willman21010
Mathias Engen211
Andreas Nordby22
Aman Boparai22
Sverre Vågan22
Jørgen Kristiansen22
Preben Vågan22
Ramzi Ayara22
Daniel Jacobsen1010
Patrik Johannesson1001
Christian Glenne211
Steven Tilley3201
Stein-Viggo Grenersen11
Mubarak Abdirashid11
Emil Grong11
Svein Anders Skaret11
Geir Morten Stubban11
Marius Ihlebæk11
Petter Steinmo312
Jesper Bugten11
Tom Henriksen211
Magnus Solbakken00000
Ove Steinmo22
Nicolai Christiansen22
Alexander Lian11

Antall assists

TOT
22
21
19
18
17
2011-16
Richard Larsen574292832
Haakon Storemark443495419
Akkani Stokkeland3630924
Mathias Berge4033154312
Andre Jensen235513
Yngvar Larsen150213
Cato Lian1411111
Ove Hagen1515144
Martin Moen121407
Jonas Skar15411
Mads Conradi 12123051
Sanpreet Singh91116
Joakim Søraas853
Jørgen Magelie6024
William Furu93240
Peter Willman912321
Emil Steinmo716
Kristoffer Voss Sanner913401
Øivind Saxebøl4013
Bent Rasmussen41120
Henry Wilhelmsen4400
Magnus Solbakken51211
Andreas Kjærnes630210
Stefan Mecu2020
Terje Dahl2011
Mohamed Abdirashid211
Patrik Johannesson21100
Bjørn Siam Stokkeland211
Preben Vågan22
Jesper Bugten22
Sokol Zekiri22
Rafal Lachowski1010
Daniel Jacobsen11
Thor Erik Christophersen11
Eivind Bøe11
Christian Glenne11
Kristian Kirkeby11
Sverre Vågan11
Mubarak Abdirashid11
Andreas Nordby11
Mathias Engen11
Steven Tilley101
Jan Frode Johansen321
Tom Henriksen11
Petter Steinmo624
Benjamin Lamouri33
Nicolai Christiansen11
Stig Conradi11
Morten Berner11

Antall Kamper

TOTAL
2022
2021
2019
2018
2017
2011-16
Martin Moen1608817161596
Patrik Johannesson93821212752
Akkani Stokkeland8622671356
Øivind Saxebøl81261162
Haakon Storemark756413101131
Stig Conradi685264843
Ove Hagen6636106635
Cato Lian56144443
Mads Conradi5853541130
Andre Jensen496934
Tommy Steinmio4911740
Richard Larsen5974831027
Terje Dahl4317431
David Mecu421635
Mathias Berge5283129713
Stefan Mecu391121412
Peter Willman465491594
Joakim Søraas466412519
Rolv Pilskog35233
William Furu4674121112
Yngvar Larsen34529
Jørgen Magelie3412427
Marcus Lønn31526
Tony Nordtveit29128
Ramzi Ayara291118
Jonas Skar32420026
Mohamed Abdirashid2793312
Roy-Angel Svedjan2626
Henry Wilhemsen254147
Bjørn Siam Stokkeland3353124
Magnus Solbakken355514101
Bent Rasmussen27126765
Andreas Kjærnes37858106
Øyvind Antonsen2424
Kristoffer Voss Sanner35861524
Ali Afshar2121
Marius Ihlebæk2121
Jørgen Sagvolden2020
Thomas Rostad2016238
Sebastian Hassfeld1919
Sanpreet Singh1913411
Sverre Vågan1818
Mathias Engen17107
Benjamin Lamouri21417
Eivind Bøe16115
Jørgen Lee Ness2343106
Jørgen Kristiansen1616
Christian Glenne161114
Andreas Nordby2252141
Patrick Sønstevold17215
Preben Vågan1515
Øyvind Lystad1515
Geir Morten Stubban1515
Svein Anders Skaret1515
Espen Bolstad140113
Mattis Martinsen1511310
Emil Steinmo18414
Stig Evensen13364
Stig Wiig Sørensen1212
Aman Boparai1212
Mads Bolstad12111
Kristian Kirkeby162374
Thor Erik Christophersen1192
Stein Naustdal1111
Petter Aamodt10019
Rafal Lachowski1046
Stein-Viggo Grenersen111334
Fredrik Skjønhaug1010
Ernst Thue1010
Hallvard Kolås1010
Mubarak Abdirashid99
Thomas Dahl99
Jesper Bugten1239
Petter Andreas Holen88
Daniel Jacobsen8512
Joachim Sveinsson83104
Stian Folkøy88
Rune Semundseth716
Henning Grønnern77
Henrik Tamburplass1857321
Jørgen Knudsen6411
Renè Waksvik66
Sindre Leitås55
Steven Tilley12435
Ole Christian Andersen55
Eric Steira55
Karl Fredrik Dahl44
Marcus Berg Loen44
Sokol Zekiri33
Emil Grong22
Mathias Langaard3111
Joachim Unger532
Adem Emir Sen22
Sebastian Michael Wheeler22
Mats Schøits22
Skjalg Flesland Olsen3201
Tom Rune Granås11
Svein-Tore Kleiven11
Scott Conradi11
Julie Bjerke11
Maximilian Wollbraaten11
Christer Busse11
Nedim Osmanovic11
Kjell Anders Kristiansen11
Fabian Ness11
Magnus Seip11
Thomas Nygård11
Philip Kvam44
Jan Frode Johansen752
Mats Frisk-Olsen1266
Tom Henriksen523
Nicolai Christiansen1257
Petter Steinmo13355
Adrian Lian954
Oscar Fjellberg11
Morten Berner422
Mats Røst Lundgren211
Alexander Lian743
Ove Steinmo33
Jørgen Røssevold11
Bård Birkeland11
Simen Thollefsen33
Sido Shikho44
Iver Bolli Melgård44
Steve Docker55
Andres Benitez33
Jarle Bjørgan33

Smultringer (keeper)

TOT
2022
2021
2019
2018
2017
Stein-Viggo Grenersen211
Stig Evensen11
Thomas Rostad51121
Espen Bolstad0
Petter Aamodt0
Henry Wilhemsen211
Mattis Martinsen11
Henrik Tamburplass312
Kristian Kirkeby3111
Mats Frisk-Olsen11