Maratontabell

Her finner du statistikk som enhver quiz laget med Kahoot bør ha utdrag fra. Antall kamper, mål og assist er ubenhørlig dokumentert gjennom 8 år og manager Martin Moen har stålkontroll!

Du kan trykke på navnet på kolonnene for å sortere tabellen. Det er også mulig å gjøre fritekstsøk.

Antall mål

TOT
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2011-16
Richard Larsen1342311101292067
Akkani Stokkeland7011182849
Ove Hagen5711399331
Mathias Berge48281123913
Haakon Storemark36216168111
Jonas Skar22210019
Yngvar Larsen150114
Cato Lian 112036
Martin Moen1221018
Mads Conradi15322035
Andreas Kjærnes19342433
Thomas Dahl1010
Benjamin Lamouri2438310
Kristoffer Voss Sanner222542900
Jørgen Magelie8008
David Mecu8008
Bjørn Siam Stokkeland14338
Joakim Søraas102215
Terje Dahl6114
Øivind Saxebøl6015
Andre Jensen5104
Ali Afshar5005
Rolv Pilskog5005
Øyvind Antonsen5005
Tommy Steinmo51013
William Furu13531310
Petter Andreas Holen3030
Marcus Lønn3021
Stig Conradi3012
Henry Wilhemsen31020
Mohamed Abdirashid31002
Emil Steinmo413
Patrick Sønstevold413
Stefan Mecu2110
Eivind Bøe22
Peter Willman21010
Mathias Engen211
Andreas Nordby22
Aman Boparai22
Sverre Vågan22
Jørgen Kristiansen22
Preben Vågan22
Ramzi Ayara22
Daniel Jacobsen1010
Patrik Johannesson1001
Christian Glenne211
Steven Tilley621201
Stein-Viggo Grenersen11
Mubarak Abdirashid11
Emil Grong11
Svein Anders Skaret11
Geir Morten Stubban11
Marius Ihlebæk11
Petter Steinmo51112
Jesper Bugten11
Tom Henriksen211
Magnus Solbakken3120000
Ove Steinmo22
Nicolai Christiansen422
Alexander Lian11
Iver Bolli Melgård532
Andres Benitez523
Thor Erik Christophersen11
Jan Frode Johansen11
Steve Docker22
Joachim Unger743
Eivind Dons413
Simen Thollefsen11
Espen Skar Halvorsen22

Antall assists

TOT
2024
2023
22
21
19
18
17
2011-16
Richard Larsen6337292832
Haakon Storemark54346495419
Akkani Stokkeland3630924
Mathias Berge4363154312
Andre Jensen235513
Yngvar Larsen150213
Cato Lian1411111
Ove Hagen1515144
Martin Moen121407
Jonas Skar15411
Mads Conradi207223051
Sanpreet Singh91116
Joakim Søraas11353
Jørgen Magelie6024
William Furu1111324
Peter Willman10112321
Emil Steinmo112216
Kristoffer Voss Sanner161433401
Øivind Saxebøl4013
Bent Rasmussen41120
Henry Wilhelmsen4400
Magnus Solbakken611211
Andreas Kjærnes9240210
Stefan Mecu2020
Terje Dahl2011
Mohamed Abdirashid211
Patrik Johannesson21100
Bjørn Siam Stokkeland106211
Preben Vågan22
Jesper Bugten22
Sokol Zekiri22
Rafal Lachowski1010
Daniel Jacobsen11
Thor Erik Christophersen11
Eivind Bøe11
Christian Glenne11
Kristian Kirkeby11
Sverre Vågan11
Mubarak Abdirashid11
Andreas Nordby11
Mathias Engen11
Steven Tilley101
Jan Frode Johansen8431
Tom Henriksen8521
Petter Steinmo101324
Benjamin Lamouri11434
Nicolai Christiansen211
Stig Conradi11
Morten Berner22
Sido Shikho11
Andres Benitez633
Iver Melgård431
Mats Frisk-Olsen11
Jonas Grønnern11
Sindre Leitås11
Eivind Dons11
Joachim Unger321
Steve Docker11
Stig Midtfjeld11
Alexander Lian11
Espen Skar Halvorsen11

Antall Kamper

TOTAL
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2011-16
Martin Moen18751614817161596
Patrik Johannesson1154121421212752
Akkani Stokkeland932342671356
Øivind Saxebøl81261162
Haakon Storemark91679413101131
Stig Conradi77266264843
Ove Hagen70436106635
Richard Larsen651394831027
Mads Conradi691963541130
Mathias Berge614133129713
Cato Lian56144443
Peter Willman5110491594
Joakim Søraas631211412519
William Furu5414104121112
Andre Jensen5016934
Tommy Steinmio4911740
Terje Dahl4317431
Andreas Kjærnes582131458106
David Mecu421635
Kristoffer Voss Sanner635161561524
Magnus Solbakken471610514101
Stefan Mecu391121412
Bjørn Siam Stokkeland5214103124
Jørgen Magelie39422427
Rolv Pilskog35233
Yngvar Larsen34529
Jonas Skar342420026
Marcus Lønn31526
Tony Nordtveit29128
Ramzi Ayara291118
Jørgen Lee Ness353493106
Bent Rasmussen28226765
Mohamed Abdirashid28193312
Roy-Angel Svedjan2626
Benjamin Lamouri43612817
Andreas Nordby391482141
Henry Wilhemsen254147
Øyvind Antonsen2424
Emil Steinmo3549814
Ali Afshar2121
Marius Ihlebæk23221
Thomas Rostad21116238
Jørgen Sagvolden2020
Henrik Tamburplass221267321
Sanpreet Singh1913411
Sebastian Hassfeld1919
Sverre Vågan1818
Kristian Kirkeby2473374
Mathias Engen17107
Patrick Sønstevold181215
Mats Frisk-Olsen258116
Eivind Bøe16115
Jørgen Kristiansen1616
Christian Glenne161114
Nicolai Christiansen275787
Steven Tilley33513735
Petter Steinmo2784555
Mattis Martinsen1511310
Preben Vågan1515
Øyvind Lystad1515
Geir Morten Stubban1515
Svein Anders Skaret1515
Stig Evensen141364
Espen Bolstad1510113
Adrian Lian27112104
Thor Erik Christophersen2439192
Stig Wiig Sørensen1212
Aman Boparai1212
Mads Bolstad12111
Jesper Bugten13139
Jan Frode Johansen2621392
Stein Naustdal1111
Stein-Viggo Grenersen1211334
Iver Bolli Melgård2951410
Alexander Lian2961283
Mubarak Abdirashid12219
Petter Aamodt10019
Rafal Lachowski1046
Fredrik Skjønhaug1010
Ernst Thue1010
Hallvard Kolås1010
Steve Docker262159
Andres Benitez246810
Tom Henriksen15573
Thomas Dahl99
Sido Shikho18108
Petter Andreas Holen88
Daniel Jacobsen8512
Joachim Sveinsson83104
Stian Folkøy88
Joachim Unger2561252
Morten Berner162752
Rune Semundseth716
Henning Grønnern77
Jarle Bjørgan16367
Jørgen Knudsen6411
Renè Waksvik66
Mathias Langaard1234311
Sindre Leitås835
Ole Christian Andersen55
Eric Steira55
Karl Fredrik Dahl44
Marcus Berg Loen44
Philip Kvam44
Simen Thollefsen523
Steffen Hansen14104
Christian Lokøy312
Sokol Zekiri33
Skjalg Flesland Olsen3201
Ove Steinmo33
Emil Grong22
Adem Emir Sen22
Sebastian Michael Wheeler22
Mats Schøits22
Mats Røst Lundgren3111
Tom Rune Granås11
Svein-Tore Kleiven11
Scott Conradi11
Julie Bjerke11
Maximilian Wollbraaten11
Christer Busse11
Nedim Osmanovic11
Kjell Anders Kristiansen11
Fabian Ness11
Magnus Seip11
Thomas Nygård11
Oscar Fjellberg11
Jørgen Røssevold321
Bård Birkeland11
Jonas Grønnern431
Alexander Nystrøm11
Daniel Pedersen11
Petter Røssevold835
Andre Gabrielsen321
Eivind Dons725
Martinius Jensen211
Stig Midtfjeld972
Edvard Uteng22
Espen Skar Halvorsen55
Jim Tilley33
Sander Grimstad11

Smultringer (keeper)

TOT
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
Stein-Viggo Grenersen211
Stig Evensen11
Thomas Rostad51121
Espen Bolstad0
Petter Aamodt0
Henry Wilhemsen211
Mattis Martinsen11
Henrik Tamburplass4112
Kristian Kirkeby41111
Mats Frisk-Olsen11
Patrik Johannesson11
Steffen Hansen0
Mathias Langaard211